PYS Güvenlik Anonim Şirketi; Vakıf Pazarlama A.Ş. Ortaklığı olarak, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun doğrultusunda 12 Mart 2019 tarihinde ‘Özel Güvenlik Faaliyet İzin Belgesi’ alarak güvenlik sektöründe, disiplinli, dürüst, ilkeli, seçkin ve eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün öncü şirketleri arasında yer almayı hedefleri doğrultusunda kurulmuştur.

Kamu kurum ve kuruluşları, banka, her türlü işyeri, konut, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, havaalanları, spor tesisleri ve açık alanlarda 24 saat hizmet vermeyi hedefleyen firmamız sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek aynı zamanda da hizmetlerinde kullanmaktadır.

Vizyon

Özel Güvenlik  hizmetlerine dair var olan tüm metotları uygulamanın yanı sıra, yeni metotlar bularak ve her alanda inovasyonu itici güç unsuru olarak kullanarak her süreci yenileyerek  özel güvenlik hizmetleri alanında “örnek  firma” olmak ve özel güvenlik hizmetleri anlayışında fark oluşturmaktır.

Misyon

Deneyimli, dinamik, proaktif ekibimizle, son teknolojik sistem ve ekipmanlarımızla eksiksiz olarak müşteri memnuniyeti sağlamak ve her daim zaman, ortam, insan gibi değişkenleri göz önünde bulundurarak başarı ve sonuç odaklı çözümler geliştirmek.

Değerlerimiz

Takım Ruhu:  Çalışanlarımız görevlerini karşılıklı saygı ve güven çerçevesinde yürütürler. Aynı zamanda bu takım ruhu hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlarda net bir şekilde hissedilmektedir.

Müşteri Odaklılık:  Uzmanlığımız çözüm üretmek ve doğru insanları bir araya getirmekte yatar. Daima müşterilerimiz ve takım arkadaşlarımız ile uzun soluklu işbirliği kurmayı hedefleriz. Birincil önceliğimiz çalışanlarımızın, iyi kalpli, serinkanlı ve disiplinli  ve çalışkan kişilerden oluşmasıdır.

Sorumluluk: Bizler işimizi iyi bilir, en iyi şekilde yapar ve takip ederiz. Projemize başlamadan önce dikkatlice planlar, olumsuzluklara karşı önlem alırız. Bu nedenle; faaliyet alanımız çerçevesinde hesap verebilir ve hizmetlerimiz doğrultusunda doğabilecek her türlü sonucu peşinen kabul ederiz.

Stratejilerimiz

Sürekli gelişme ve büyüme ivmesine sahip ülkemiz ile birlikte aynı doğrultuda büyüyen Güvenlik sektöründe firma stratejisi olarak;

*             Dinamik,                                *    Takım çalışmasına inanan          

*             Şeffaf,                                    *    Çalışanlarını sürekli geliştiren,

*             Dürüst,                                  *    Yenilikçi

*             İlkeli Yönetim,                      *    Çevre ve topluma duyarlı,

*             Müşteri odaklı,                     *    Yaratıcı

anlayışımızla çalışanlarımızın sürekli firma içi eğitimler ile gelişimini destekleyerek alanında söz sahibi bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.